Kinnisvara

Hea pakkumine: suure kinnistuga talumaja on müüa eriti taskukohase hinnaga

Fotod: KV.EE

Rubriiki toetab

Kui oled otsinud talukohta, mis sobiks hästi suvitamiseks ja kus ka maad maja ümber ikka jaguks, aga palju maksta ei taha, siis siin on üks huvitav pakkumine.

Lilli külas Viljandimaal on müüa maja, mille ümber enam kui kaks hektarit maad, mitu kõrvalhoonet, saun ja tiik. Kogu selle kupatuse eest küsitakse vaid 55 000 eurot, mis tänaste hindade juures on väga soodne.

Kuid eks soodsal hinnal ole ka oma põhjus: majas on osaliselt suitsukahjustusi, mis peletab paljusid eemale, kuigi ei peaks: maja vajab küll renoveerimist nagu vanad majad ikka, kuid hoolimata suitsukahjustustest on hoone konstruktsioonid korras ja tugevad.

Maja teine korrus on täiesti korras ja praegu välja ehitamata – võimalus on seda teha. Pärast korrastamist sobib maja ka vabalt aastaringseks elamiseks.

Maja on ehitatud 1900. aastal, selles on pinda veidi üle 90 ruutmeetri ja ära mahuvad neli tuba, köök, sahver ja esik. Majal on akad vahetatud, kuid osa neist on samuti kuumaga kahjustada saanud ja vajavad vahetamist.

Majas on elekter olemas, vesi tuleb kaevust ja kuivkäimla asub õues. Kanalisatsioon puudub. Kütta saab ahju ja puupliidiga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.