Kinnisvara

Hull võimalus: Tallinna külje all Viimsis on müüa kaunis eramu ligi kahe hektari maaga

Fotod: KV.EE

Rubriiki toetab

Selliseid pakkumisi, kus uut omanikku otsib Tallinna kesklinnast 20-minutilise autosõidu kaugusel asuvat maja, mille juurde kuulub ligi kaks hektarit maad ja selle eest ei küsitagi väga hullu hinda, tuleb ette väga harva. Siin on üks selline.

Viimsi vallas Äigrumäel on müüa nõukaaegne eramu, mille üldpind on üle 300 ruutmeetri. Majas on seitse tuba. Maja juurde kuulub 1,9 hektari suurune kinnistu, millest 10% on elamumaa ja 90% maatulundusmaa, mis jaguneb rohumaaks, metsamaaks, õuemaaks ja muuks maaks.

Kaunil reljeefsel kinnistul paiknev eramu on projekteeritud kõrge sokliga 1-korruselise hoonena. Avara planeeringuga elukorrusel on suur hall, elutuba, 3 magamistuba, köök, söögituba, duširuum ja WC. Elutoast pääseb avarale terrassile. Elamul on suured aknad, tänu millele on maja väga valgusküllane.

Soklikorrusele oli algselt planeeritud garaaž, kütte- ja kütuseruumid, juurviljahoidla, pesuköök ja tööruum. Käesoleval ajal on soklikorrusel saun, pesuruum ja sauna eesruum ning tühjaks tehtud endised majandus- ja tehnoruumid.

Olemasolevad küttekolded on osaliselt amortiseerunud ja korstnapühkija poolt tuvastatud puuduste ja vigadega ning neid ei ole lubatud kasutada.

Aegade jooksul on eramu põhjapoolsesse nurka ehitatud garaaž ja lõunapoolsesse nurka eraldi sissepääsuga külalistemaja, milles on elutuba, magamistuba, köök ja WC.

Kinnistul on puurkaev. Kanalisatsioon on lokaalne. Tsentraalse vee ja kanalisatsiooni liitumispunktid on kinnistu piiril.

Maja lähiümbruses on kõik eluks vajalik: poed, lasteaed, kergkliiklusteed. Tallinna kesklinna sõidab siit kõigest 20 minutiga, bussi kasutades 30 minutiga.

Maja hinnaks on 450 000 eurot.

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.