Kinnisvara

Pärnu uusarendus meelitab mujal elanuid kodulinna tagasi kolima

Liiva Kodud.Foto: LVM Kinnisvara

Rubriiki toetab

Uusarendused kuluvad Pärnusse ilmselt ära: Liiva Kodude arenduses Pärnu jõe ja mere vahel oli tänaseks sarikapeoks ära ostetud või broneeritud üle poole valmivatest korteritest, kusjuures nii mõnigi ostjaist on kodulinna naasev pärnakas.

“Müügitempo kinnitab, et kvaliteetsete ja heas asukohas kodude järele valitseb nõudlus ka kinnisvara- ja ehitussektori jaoks erakordsetel aegadel,” tõdes arendaja LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing. “Tähelepanuväärne on, et ostjate seas on mitmeid tagasipöörduvaid pärnakaid.”

Pärnu südalinna ajaloolisesse miljöösse sobitatud kaasaegsest kolmekorruselisest elamust aadressil Liiva 17 saab kodu 20 perele, tänase sarikapeo hetkeks oli saadaval veel üheksa korterit.

Viilkatusega elamut ilmestab puitfassaad ja katuse väljaehitused, puitaknad ja rõdude väljaehitused. Pea kõigil korteritel on rõdu või terrass. Keldrita hoone panipaigad on lahendatud eraldiseisva abihoonega.

Saksingu kinnitusel tõestab Liiva Kodude näide ehitushindade kontrollimatu tõusu ja materjalide tarneraskuste ajal, kui olulised on stabiilsed ja usaldusväärsed partnerid.

“Tähtajaks valmimine on praegu pigem erand kui reegel, mõned arendajad jätavad broneeringuid tehes isegi lõpliku hinna lahtiseks,” nentis Saksing.

“Meie saame tänu usaldusväärsetele koostööpartneritele kinnitada, et kodud valmivad lubatud ajaks detsembris ja kokku lepitud hinnaga.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.