Sisustus

Fotod: Eesti kodu väga keeruline lastetuba sai eriti nutika lahenduse

Liiga kõrge toa sisustamise väljakutse sai toreda lahenduse.Foto: erakogu

Mõnikord võib juhtuda nii, et lapse tuba on väga raske sisustada sel põhjusel, et seal on liiga palju ruumi. Näiteks liiga kõrged laed, mille puhul klassikaline sisustus natuke hädiseks jääb. Mida siis teha?

Annika Ojeda Ramose tütrel on tuba, mille lagi on viie meetri kõrgusel. Selle sisustamine kujunes perele parajaks pähkliks, sest klassikalise mööbli puhul oleks isegi riidekapi kohale jäänud kolm meetrit tühja maad ja see kõik näinuks välja väga kummaline.

“Niisiis jõudsin mõtetega sinna, et aga mis oleks, kui ehitaks talle lofti kombel poolkorruse ja selle alla garderoobi. Pidasime mu kuldsete kätega isaga plaani umbes aasta ja septembris nägingi esimest pilti meie trepist,” räägib Annika.

Isa valmistas kodus nii palju ette kui võimalik, et siis kohapeal lihtsamini saaks ja oktoobris ja novembris saigi kõik vajalik lõpuks paika. Annika tööks sai seejärel värvimine, mis samuti kaks pikka päeva võttis, aga tulemus on seda väärt.

“Preili kolis kohe peale valmimist oma teisele korrusele rõõmsalt magama. Tahan sinna ka pisikese lugemise nurga sisustada ja puudu on veel garderoobi korvitorn,” räägib Annika. Garderoobile tuleb ette kardin, kangaski selleks juba õmblusmasina kõrval ootel.

Poolkorrus muutis kogu toa oluliselt hubasemaks ja loogilisemaks, enam ei näe ülejäänud sisustus ruumis nii õnnetu välja. Ja ruumi pisike perenaine on muidugi samuti väga rahul.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.