IKEA palub klientidel välja vahetada ohtliku toote kinnitused

IKEA palub jätkuvalt klientidel välja vahetada osade LETTAN peeglite seinakinnitused, mis võivad muidu puruneda. IKEA palub kõigil, kellel on kodus kindla kuupäevamärgisega ja tarnija numbriga LETTAN peegel, see kohe seinalt maha võtta ja tellida tasuta uued kinnitused.  

Klientide turvalisus on IKEA jaoks esmatähtis. IKEA tootearendusega kaasneb põhjalik ohu hindamise ja testide programm, mis tagab, et kõik tooted vastavad neid müüvate turgude asjakohastele seadustele ja standarditele. Sellele vaatamata oleme saanud teavet, et mõne LETTAN peegli seinakinnitused on purunenud ja põhjustanud peegli seinalt kukkumise. 

1. jaanuaril 2023 palus IKEA klientidel välja vahetada osade LETTAN peeglite seinakinnitused, mis võisid muidu puruneda. Pärast edasisi põhjalikke kontrolle ja täiendavaid auditeid meie tarnijate juures avastasime, et defektseid seinakinnitusi kasutati tootmises kauem, kui see oli IKEA-le teada. Kuna klientide turvalisus on IKEA jaoks ääretult oluline, pikendasime üleskutset seinakinnituste välja vahetamiseks. 

Üleskutse hõlmab järgmisi LETTAN peegleid:

·       kõik LETTAN peeglid, mille kuupäevamärgis on 2105 või varasem (aa/nn); 

·       LETTAN peeglid, mille tarnija number on 21944 ja kuupäevamärgis 2325 või varasem (aa/nn). 

Kuupäevamärgise ja tarnija numbri leiab LETTAN peegli tagaküljel asuvalt sildilt. See on sildi näidis, kus tarnija numbri (21944) ja kuupäevamärgise (2152 = aa/nn) asukoht on tähistatud punasega.

IKEA palub kõigil, kellel on viidatud kuupäevamärgisega ja tarnija numbriga LETTAN peegel, see kuni kinnituste väljavahetamiseni seinalt maha võtta ja tellida tasuta uued kinnitused.

Soovitud koguses asenduskinnituste saamiseks (tootekood 139298/1) palume võtta ühendust IKEA klienditoega telefoninumbril +372 330 4000 või saata e-kiri aadressil info@IKEA.ee.

IKEA vabandab võimalike ebamugavuste pärast.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.