Kontinentaalvoodi on valik sinu parema une suunas

Kamjo kontinentaalvoodi Metropol.Foto: Kamjo

Une olulisust ei tasu alatähtsustada, seda eriti praeguses tempokas maailmas. Siin ei piisa lihtsalt kaheksatunnisest unest, vaja on ka korralikku voodit, mis garanteerib puhkuse igaks unetunniks.

Ei saa salata, et just kontinentaalvoodi on selles suunas teinud oluliselt suure sammu ja saanud paljude eestlaste üheks eelistatuimaks voodiks.

Kontinentaalvoodi on tõeline pärl sinu magamistoas

Kontinentaalvoodi võidukäigu on taganud disain, mis pakub vajaminevat mugavust ja kvaliteeti. Kontinentaalvoodi on lihtsustatult öeldes voodite terviklahendus, sisaldades tugevat konstruktsiooni, raamvoodit, vedrumadratsit ja kattemadratsit.

Kontinentaalvoodi või teisiti jenkkivoodi võib olla ka reguleeritav. Sel juhul nimetatakse seda mootorvoodiks. Mootorvoodi on sarnase ülesehitusega, kui selle madratsi asendit on võimalik muuta: näiteks saab tõsta voodi peaosa kõrgemaks, et luua mugav asend raamatu lugemiseks; või asetada enda jalad kehast kõrgemale. Kõike seda voodis lamades ja puldi abil. Kas pole mitte mugav?

Kontinentaalvooditele iseloomulik kahekordne madrats toetab meie keha enam kui klassikaline madrats. Selle peale asetatav kattemadrats viib mugavuse veelgi paremale tasemele tagades nii hea toetuse kui ka voodi pikaajalise vastupidavuse. 

Pikaajalise kogemusega Eesti vooditootja Kamjo on võtnud enda madratsite välja töötamise aluseks uuringud, et luua magamispind, mis on loodud erinevate vajadustega inimestele. Alates looduslikest ja vastupidavatest materjalidest kuni uuendusliku ülesehituseni, on Kamjo voodid Eesti turu tõeliseks pärliks ja esmaklassilise mugavuse garantiiks. 

Parim toetus sinu kehale

Kas sa teadsid, et meie kehaosad vajavad erinevat toetust? Tulenevalt kehakumerustest ja erinevast raskusest, on vaja, et madrats toetaks iga kehaosa.

Tasakaalustatud kehatugi, mis muudab Kamjo voodid esmaklassiliselt mugavaks, on tagatud viie tsoonilisest taskuvedrustusest, mis on erineva pehmusastmega, toetades meie keha parimal võimalikul viisil.

Kamjo 5-tsooniline madrats. Foto: Kamjo

Teiseks on oluline valida õige pehmusastmega voodi. Lihtsustatult öeldes iseloomustab see tunnet, mis sind valdab, kui heidad madratsile pikali.

Kamjo voodeid on võimalik tellida lausa kuues erinevas pehmusastmes ja vajadusel neid ka kombineerida nii, et voodi pooled on erineva madratsi jäikusega. Olenemata sellest, kas valid kõige pehmema või jäigema madratsi, kõik variandid pakuvad sulle vajaminevat viietsoonilist toetust.

Kõige õigema valiku saad teha siis, kui proovid järele, milline pehmusaste sulle sobib. Kamjo Tallinna esindus ootab sind toodetega tutvuma!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.