Sisuturundus

Naudi suvesoojust ka sügisel – jahedatel õhtutel soojendab sind üks eriline padi!

Soojuspatju on ka väga mugav hooldada. Padjakatted on valmistatud vetthülgavast materjalist, mille saab hõlpsasti eemaldada ja vastavalt juhistele pesta.Foto: MOONICH

Sooja saamine on sel sügisel eriti kuum teema. Kui räägime infrapunast, siis esimese mõttena tuleb pähe infrapunasaun, aga kaasaegne tehnoloogia lubab palju enamat. Juba üle 20 aasta toodetakse Austrias mitmekülgseid ja ökonoomseid Redwell infrapuna küttepaneele nii kodus kui ka töökeskkonnas kasutamiseks. 

Redwell infrapunaküttega tutvusime tänu Saksamaal elavatele sõpradele, kui otsisime oma koju jätkusuutlikku ja efektiivset küttelahendust,” räägib Redwell Eesti tegevjuht Külli Kodasmaa. Kuna isiklik kogemus infrapuna küttelahendustega oli nii hea, siis nüüdseks on ta oma kogemusi jaganud juba neli aastat olles Redwelli ametlik esindaja Eestis.

Kuid küttepaneelid ei ole ainsad tooted, mida Redwell Eesti müüb – valikus on ka Saksamaal disainitud ja toodetud akutoitel soojuspadjad. “Need on nutikad padjad, mis teevad istumise mugavaks ning pakuvad vajadusel lisasoojust nii jahedal õhtul väljas istudes kui pimedal sügisõhtul toas diivanil,” tutvustab Kodasmaa.

Valikus on kandiline istmepadi, mis kannab oma välimusest lähtudes nime RUUT, ning soojenduspadi nimega KODU.

Mugava soojuspadjaga naudid terrassil kohvi veel sügiselgi

“Toolipatjade loomisel on lähtutud põhimõttest, et soojendav padi oleks kaunis, kuid samas praktiline ja lihtsalt kaasaskantav,” selgitab Kodasmaa. Ja kuigi Eestis on ka kauneid suveõhtuid, siis jahedust tundmata väljas tihti istuda ei saa. “Seepärast ongi akutoitel toimivad soojuspadjad ideaalseks kaaslaseks nii koduaias kui väliüritustel” märgib ta.

“Padja keskel on sensor, mis lülitab soojenduse automaatselt sisse ja välja ning loomulikult on võimalik patja kasutada ka ilma soojenduseta – lihtsalt pehme padjana,” räägib tegevjuht. Kui padjal aku tühjaks saab, siis on võimalik seda lihtsa vaevaga vahetada või laadida.

Soojuspadjad sobivad väga hästi ka kodusesse interjööri.Foto: MOONICH

“Patjades olevat akut saab kasutada akupangana, et teisi nutiseadmeid laadida, kui näiteks matkal või piknikul telefoni aku tühjaks saab” toob Kodasmaa välja veel ühe padja hea omaduse. “Padjakatted on valmistatud vetthülgavast ning kergesti hooldatavast materjalist, mille saab hõlpsasti eemaldada ja vastavalt juhistele pesta,” selgitab Kodasmaa.

“Toitlustusasutustele, kirikutesse ja erinevatele sõidukitele pakume soojuspatjade erilahendusi. Huvi korral tasub kindlasti meiega ühendust võtta, et üheskoos sobiv lahendus välja mõelda,” julgustab Kodasmaa. Patjadele on võimalik lisada ka logo või pilt, et patja isikupärastada või kasutada reklaampinnana.

Soojuspadi sobib kui valatult ka kodusesse interjööri

Kui RUUT padjad on sobilikud eelkõige välistes tingimustes kasutamiseks, siis KODU soojuspadjad on, nagu nimigi ütleb, mõeldud just koduseks kasutamiseks. 

KODU soojuspadjad näevad välja nagu tavalised diivanipadjad, sobivad nii toa- kui terrassimööblile ja võrkkiike. “Soojuspatjadel on võimas akupank, mis võimaldab padja soojust nautida kuni kaheksa tundi,” märgib Kodasmaa. Sellest piisab, et mugavalt tugitoolis lugeda või veeta mõnusalt aega sõprade ja lähedastega.

Kvaliteetsed, keskkonnasõbralikud ja kauni disainiga soojendavad padjad sobivad suurepäraselt nii õdusasse maakoju kui korterisse. Heatme padi on ka suurepärane kingitus! Ole sügise saabumiseks valmis ja soeta soojuspadi soojuspadjad.ee e-poest. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.