Rahaasjad kontrolli alla: koonda kõik püsikulud kokku ning maksa ühe klikiga

Perfi platovrm võimaldab maksta kõik arved ühe klikiga, aidates samal ajal hoida kõik kulud kontrolli all.Foto: Perfi

Kas oled mõelnud, kui palju sul on igakuiselt erinevaid arveid, mis ootavad tasumist? Mingil juhul ei taha sa ühtki neist unustada, ent ometi võib see juhtuda. Kuidas on kõige parem oma rahaasjad kontrolli all hoida ja veenduda, et kõik arved on õigeaegselt tasutud?

Üheks sobivaks abimeheks on rahaasjade haldamise platvorm perfi.ee, mis võimaldab kõik püsikulud tasuda ühe arvega. Platvormil saad maksta nii elektri, gaasi, prügiveo, vee, kütte kui ka muude igakuiste teenuste eest, nagu televisioon ja internet, mobiiliteenused. “Lisaks kodukuludele võid Perfi kaudu tasuda ka lasteaia, kooli ja huviringide arveid,” loetleb Perfi tegevjuht Taavi Mägi arveid, mida on võimalik platvormile lisada.

Vaid 31% eestlastest kasutab otsekorraldusi

Perfi.ee on Leedus väga menukaks ostunud ettevõte, mis on laienenud nüüd Eestisse. “Kogemus näitab, et inimesed vajavad arvetega tegeledes mugavust ning seetõttu usume, et kliendid võtavad ka teistes Balti riikides meid soojalt vastu,” räägib Perfi tegevjuht Taavi Mägi. Perfi on makseasutuse litsentsiga teenusepakkuja, seega on tegemist usaldusväärse abilisega.

Perfi teenus tähendab, et kõik vajalikud arvete tasumise ja haldamise teenused koondatakse ühte kohta, mis muudab selle üpris tüütu, kuid vajaliku kohustuse tunduvalt mugavamaks.

Perfi tegevjuht Taavi Mägi.Foto: Perfi

Võiks ju arvata, et selle mugavuse tagab otsekorraldus. “Nii see võiks tõesti olla, kuid viisime hiljuti Norstati abil läbi uuringu, millest selgus, et seda võimalust kasutab vaid 31% eestlastest,” selgitab Mägi. Põhjus peitus selles, et inimesed kardavad kaotada kontrolli oma püsikulude üle. 

Siin tulebki appi Perfi, mis ühendab otsekorralduse mugavuse ja kiiruse, sest platvormiga saab liita ka oma pangakonto. “Nii saab klient täieliku ülevaate kõikidest oma rahaasjadest, mitte ainult jooksva kuu arvetest,” selgitab Mägi.

Kuidas Perfi töötab?

Perfi süsteem koondab sinu maksed kokku nii, et saad kõik oma väljaminekud enne tasumist üle vaadata. See aitab luua tervikliku pildi kõikidest tuludest-kuludest ning saad oma rahaasju paremini kontrollida. Kuna Perfi lööb kõik su püsikulud kokku, siis säästad väga palju aega oma igakuiste püsikulude kokkuarvutamise pealt.

Platvormis saab iga klient ise valida, milliste teenusepakkujate arveid ta soovib Perfi kaudu saada. Teine võimalus on kõik arved edastada ka enda e-aadressile, mis on teenusega ühendatud. 

Teenuse positiivne osa on ka see, et Perfis jäävad kõik vanad arved arhiveerituna alles. See võimaldab näha, kas hakkavad välja kujunema mingisugused mustrid pikema perioodi jooksul. Mugavust lisab veel asjaolu, et platvorm loob graafilise pildi, kus on erinevad muutused silmale hästi hoomatavad.

Seadista konto vastavalt oma vajadustele

Kui soovid Perfiga lähemalt tutvuda, siis esimese asjana tuleb registreeruda kasutajaks ning pärast seda saad juba platvormi enda soovide järgi seadistada. 

Konto loomisel luuakse sulle eesnimi.perekonnanimi@perfi.ee e-aadress, mille saad sisestada teenusepakkuja iseteenindusse või kuhu saad saata ka ise arveid, mis jõuavad seejärel automaatselt Perfi platvormile. Teenusepakkujaid saad otsida ka Perfi keskkonnas olevast andmebaasist. 

Lisaks on võimalik igale arve saatjale lisada meelepärane nimi, et eri ettevõtete ametlikud nimed silme eest kirjuks ei võtaks.

Kui andmebaasist sinule vajalikku teenusepakkujat ei leia, siis tasub sellest Perfile kindlasti teada anda. “Nii saame teenusepakkujale soovitada võimalust meie partneriks hakata, et kõik saaksid oma arved ühe maksega tasuda,” räägib Mägi.

Lisa ka suvila ja üürikodu platvormile

Kui kõik teenusepakkujad on koos viitenumbritega sisestatud, siis tuleb üle kontrollida oma arveldusandmed. Seejärel vali sobivaim makseviis ja klõpsa nuppu “Maksa”. Nüüd on kõik andmed salvestatud, arved korraga makstud ja järgmisel kuul on tasumine veel lihtsam, sest suur osa andmetest on juba sisestatud.

Kui sulle kuulub mitu kinnisvara, siis Perfi keskkonnaga on võimalik üheaegselt ühendada nii oma kodu, garaaži, suvila kui üürikinnisvaraga seotud kulutused. Ka üüripinnal elavale inimesele on võimalik luua eraldiseisev kasutaja, kus kuvatakse nende arve ning sul on võimalus jälgida kommunaalarve õigeaegset tasumist.

Hoia oma rahaasjad kontrolli all ja liitu Perfiga juba täna. Esimesed kolm kuud on teenus tasuta ning edaspidi on hinnaks 2,99 eurot kuus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.