Elke Mööbli blogi

Stiilsete kastekannude TOP 5

Kastekann ei pea olema selline, mida kastmiste vahepeal kappi peitu panema peaks. Vastupidi – ilus ja stiilne kastekann, mida saad kastmise vahepeal iluesemena silma all hoida, aitab kindlasti kastmist meeles pidada. ELKE Mööbel näitab viit sellist kastekannu, millest mitmeid saab muretult ka aias ja rõdul hoida. 

Voolava vormiga klassikalist savikannu meenutav ferm LIVINGu Liba kastekann on valmistatud 100% taaskasutatud plastikust, mis muudab selle kannu suurepäraseks valikuks neile, kellele on ökoloogiline jalajälg südamelähedane teema. Dekoratiivne ja funktsionaalne kann mahutab kuni viis liitrit ja on ilus aksessuaar toas, rõdul või aias ka siis, kui see parasjagu kasutuses ei ole.

Liba kastekann koos Hourglass lillepotiga. Tootja: ferm LIVING

Kui kastmist vajab rohkem taimi, on heaks valikuks suure mahutavusega metallist ferm LIVINGu Bau kastekann. Disaini mõttes lisavad pastelses värvitoonis kastekannule omapära käepide ja laineline muster. Kuna kastekann kuulub lillepottidest ja rõdukastidest koosnevasse Bau sarja, on see heaks valikuks neile, kes soovivad toodetes ühtset joont hoida. 

Bau sarja kastekann, rõdukastid ja lillepotid. Tootja: ferm LIVING

Ilma sangata HAY Watering Can kastekann on varustatud pika tilaga, mis muudab kastmise väga mugavaks. Kann on valmistatud ilmastikukindlast tugevast plastikust, mistõttu saab seda ka õues hoida. 

Watering Can kastekann. Tootja: HAY

Disainiteadlikumale taimesõbrale on suurepäraseks ferm LIVINGu Orb kastekann, mille geomeetrilised kujundid moodustavad kauni koosluse. Seda kastekannu ei pea kasutamise vahepeal ära peitma, sest see sobib tänu oma disainile ka omaette kujunduselemendiks. 

Orb kastekann ja Shell Pot vaas. Tootja: ferm LIVING

Veelgi dekoratiivsemalt mõjub poleeritud terasest Well kastekann Menult

Well kastekann. Tootja: Menu

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.