Kinnisvara

Jälle moes: viis hea hinnaga suvilat üle Eesti

Foto: KV.EE

Rubriiki toetab

Nõukaaja järel oma atraktiivsuse kaotanud suvilad on jälle väga hinda läinud. Mõnes menukamas piirkonnas pole neid enam pea üldse saadagi.

Kes aga väga endale sellist nõukaaja pärli igatseb, see veel ikka üht-teist leiab ja üldsegi mitte nii üle mõistuse hinnaga. Selliste tüüpsuvilate taastamine on viimastel aastatel väga menukaks läinud, inimesed hindavad kompaktset suvemaja, millega ei käi kaasas tohutud lahmakad hooldamist nõudvad maad.

Vaatame üle, mis alla 40 000 euroga saada on.

Suvila Sillapääl Räpina vallas Põlvamaal, 16 200 eurot

Kahetoaline 46-ruutmeetrine suvila asub mõnusas piirkonnas Võhandu jõe läheduses. Maja on ehitatud 1981. aastal, vajab kaasajastamist. Aias kasvavad viljapuud, krunt on pisut enam kui 1000 ruutmeetrit suur.

Suvila Mammastes Põlva vallas Põlvamaal, 28 000 eurot

1980. aastal ehitatud suvilas on küll kaks tuba, aga pinda ligi 80 ruutmeetrit. Põlva linn jääb kõigest seitsme kilomeetri kaugusele, mistõttu ümbruses elatakse palju ka alaliselt. Maja vajab renoveerimist.

Suvila Saaremaal Kuressaare läheduses Lahekülas, 35 000 eurot

Tegemist on 1975. aastal ehitatud tillukese suvilaga Kuressaare linna piiril. Majas on ruumi alla 40 ruutmeetri, kuid suvitamiseks on see paraja suurusega. Maja vajab renoveerimist. Õuel on välikamin ja kuur.

Suvila Kaasiku külas Saue vallas Harjumaal, 39 000 eurot

A-tüüpi suvilad on viimastel aastatel tõeline hitt, nende renoveerimiseks leiab internetist palju ideid. Selle suvila läheduses asub Keila jõgi ja järv. Ühel pool naabrid, teisel pool mets. Vajab renoveerimist.

Suvila ja garaaž Kaasiku külas Saue vallas Harjumaal, 39 500 eurot

Heas seisukorras suvila on umbes 45 ruutmeetrit suur. Eluruumide juurde kuulub ka veranda, lisaks majale on pisut alla 1000-ruutmeetrisel krundil ka garaaž. Võib kaasajastada, aga võib säilitada ka retropärlina.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.