Maale elama: väga looduskaunis ja mõnusas paigas on hea hinnaga müüa maja

Fotod: KV.EE

Väga hea hinnaga on tulnud müügile maja, millel looduslikult väga kaunis asukoht.

Müüki on tulnud kinnistu Põlva linna külje all Rosmal, mida läbib maaliline Orajõgi. Lisaks privaatsele asukohale tupiktänava lõpus asuvad kinnistul suured põlispuud ja hooldatud aed. Maja juurde kuulub üle hektari maad.

Müüakse kaks kinnistut koos, teine kinnistu asub kohe üle tee, katastritunnus 61903:002:0048. Kinnistul asub elamu, kõrvalhoone, kuur ja kasvuhoone. Hooned vajavad kapitaalremonti.

Elamu on kahekorruseline, lisaks kelder. Esimesel korrusel asub köök, elutuba, sahver, wc-ja duširuum ning suvetuba. Teisel korrusel on 4 magamistuba. Keldris asub puitküttega katel ning eraldi panipaigad hoiuste jaoks.

Kogu majas on radiaatorid seintel, köögis lisaks puupliit soojamüüriga ning ühes magamistoas õhksoojuspump.

Elamus on tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, lisaks on hoovi peal oma kaev. Majaesisel tänaval on tänavavalgustus. Elekter 25A.

Kõrvalhoones asub saun eesruumiga, köök ja tuba. Maja ja kõrvalhoone asuvad jõe kaldal, kuhu uute hoonete ehitamiseks täna enam ehituslube ei väljastata. Kuid võimalik on olemasolevad hooned jõekaldal oma unistuste koduks renoveerida. Maja hind on 149 000 eurot.

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.