Remont&ehitus

K-rauta selgitab, miks nad eriolukorrast hoolimata kliente soodushindadega poode külastama meelitavad

K-rauta sooduskampaania.Foto: K-rauta

Eile tuli K-rauta ehituspood välja kiiduväärse algatusega võtta viiruse leviku pidurdamiseks Eesti poodides kasutusele karmid meetmed. See tekitas aga paljudes küsimusi, miks nad samal ajal inimesi poodi meelitavad

Pärast eilse uudise avaldamist pöördus Kodugeeniuse poole mitu lugejat, kellel kõigil üks küsimus: kui K-rauta leiab, et inimesed võiksid poes käia vähem, siis miks pakuvad nad samal ajal 31-protsendilist soodushinda vaid neile klientidele, kes poodi kohale tulevad?

Vastab K-rauta turundusjuht Kristina Kovalkova:

Kevadeti ehituspoodide müük tavaliselt hüppeliselt kasvab, sest algab ehitus- ja aiahooaeg. Sel aastal tuleb kevad teisiti – külastatavus on kõigis poodides kukkunud, sest arusaadavalt pelgavad paljud inimesed poodi tulla. Inimesed käivad küll vähem poes, aga ostud on suuremad ja näeme ostukorvide põhjal, et lisaks traditsioonilistele aiatöödele on võtnud paljud inimesed ette koduremondi, mida tavapäraselt kevadeti pigem ei tehta ja mille ajendiks on sunnitud kodusolek.

K-rauta jaekauplusesse ei pea soodustuse saamiseks füüsiliselt kohale tulema. Tellimuse saab teha telefoni või e-posti teel – kaup komplekteeritakse ja klient saab selle kätte kas kaupluse laoterritooriumilt või tuuakse see talle kulleriga koju. Reklaamis pole ostukohta rõhutatud mitte eesmärgiga meelitada inimesi kohale, vaid selleks, et selgitada, et sama soodustus ei kehti K-rauta e-poes, mis tegutseb teise ettevõttena. Seega, soodustuse saamiseks ei pea kauplusesse kohale minema, piisab kui helistada või kirjutada kliendihaldurile. 

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.