Sisustus

IKEA tuli Eestis välja mobiilirakendusega

IKEA.Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

Tänasest saab Eestis kasutada IKEA mobiilirakendust, mis lihtsustab e-poes ostlemist, pakkudes isikupärastatud ostukogemust ning inspiratsiooni kodu sisustamiseks ja planeerimiseks. Mobiilirakendus lansseeriti üheaegselt kõikides Balti riikides.

„Spetsiaalselt Balti riikidele välja töötatud IKEA mobiilirakendus on järgmine samm IKEA digitaalses arengus, mille eesmärk on muuta kliendikogemus veelgi paremaks ja IKEA kõigile läbi nutitelefoni kättesaadavamaks,“ ütles IKEA Tallinna tellimis- ja väljastuspunkti juht Aleksejs Mihailovs.

IKEA äpp muudab kliendi- ja ostukogemuse paremaks, pakkudes mugavat ja personaliseeritud lähenemist e-ostlemisel. Mobiilirakendusest leiab inspiratsiooni kodu sisustamiseks, saab sooritada oste ning tellida erinevaid lisateenuseid. Näiteks on võimalik mobiilirakenduses kasutada ka IKEA digitaalseid planeerimisprogramme, et luua oma kodule personaalseid sisustuslahendusi. Lisaks ühendab äpp füüsilise poe ja e-poe ostukogemuse, aidates koguda inspiratsiooni ja skannida soovitud tooteid, jälgida toodete lao hetkeseisu jms.

Mobiilirakendusest leiab ka IKEA Family kaardi ning teised pakkumised. Samuti talletuvad mobiilirakendusse kõikide tellimuste ajalugu ning garantiidokumendid.

IKEA täiendab mobiilirakenduse funktsionaalsust regulaarselt iga 12 kuu tagant.

IKEA mobiilirakenduse saab tasuta alla laadida Google Playst või AppStore’ist. Äpp on kasutatav nii eesti, vene kui inglise keeles.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.