G4S blogi

Ülitugevast traadist aknad: kas tuleviku turvalahendus?

Foto:Mesh-Secure

Olgu nendeks sissetungijad, hulkurloomad või tüütud putukad, koduseinte vahele ilmunud kutsumata külalised ei meeldi ilmselt kellelegi.

Nende vastu mõistagi, luuakse kõiksuguseid vastumeetmeid, ent koduturbe maailmas on hiljaaegu pead tõstnud Austraalias toodetud erilised turvauksed ning aknad, vahendab The Star.

Mesh-Secure nimelise ettevõtte poolt toodetavad aknad on valmistatud tugevalt pinguldatud terasest traatidest, mis lubavad värskel õhul tuppa tulla, tuba kuumal suvepäeval jahutada ning mida on sisuliselt võimatu kuidagi lahti lõigata või katki teha.

Tootja on andnud garantii, et aknad püsivad vähemalt 20 aastat roostevabana. Aknaid-uksi saab avada seestpoolt. Kõik tooted on valmistatud eritellimusel ning erinevates värvides, raamid on see-eest valmistatud alumiinumist. Suurim pluss on aga läbinähtavus, kaugelt vaadates ei tundukski, et tegu on traatakna või traatuksega.

Turvaaknad sobivad ühtaegu nii traditsiooniliste kui ka katuseakende asemele, turvauksed see-eest ühtaegu nii hingedega kui ka libisevate uste kohale. Vajadusel on nõus firma isegi eritraadist ehitama aedasid.

Mesh-Secure tegutseb kuumema kliimaga Austraalias, kus tõenäosus kohata oma toas mõnda kutsumata looma on suurem kui mujal, mispärast on nende tooted esialgu suunatud just sealkandi elanikele. Praktikas töötaks see hästi aga ka mujal maailmas.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.