If Kindlustuse blogi

Mis on eelis, kui võtta kodu-, auto- ja õnnetusjuhtumikindlustus sama pakkuja juurest?

Fotod:Shutterstock.

Tänapäeval on kindlustusfirmadel lai tooteportfell, mis võimaldab kliendil valida kindlustuse väga erinevate asjade jaoks, olgu selleks siis autod, kodud, reisid või õnnetusjuhtumid. Miks on aga mõistlik võtta kõik kindlustused ühe pakkuja juurest?

If Kindlustuse varakindlustuse tootejuhi Veiko Sepa sõnul muutuvad ühe firma alla koonduvad eraisikule suunatud tooted kliendi jaoks soodsamaks.

“Ifis on erakliendi soodustusprogrammi If Plus, mis tagab sõltuvalt ostetud toodetest kliendile soodsama hinna, laiema kindlustuskaitse ja kahjujuhtumi korral väiksema omavastutuse ja nende hulgast kõigile soodsama hinna,” ütleb Sepp.

Olenevalt tootest eksisteerivad If Plus kliendile täiendavad kindlustuskaitsed. Kodukindlustuse puhul on üks nimetatud lisakaitsetest kahjuennetav koduabi, mille olemus on pakkuda kliendile abi olukorras, kus kahjujuhtum ei ole veel toimunud.

“Parim näide selle puhul on näiteks ummistus kanalisatsioonitorustikus, mis pole veel kahju tekitada jõudnud. If Plus klienti aitab kahjuennetava koduabi kaitse. Kindlustuspartner tuleb ja likvideerib probleemi ning seega ei pea klient ise mõnda tasulist teenust tellima,” selgitas Sepp.

If Plusi kohta saad lähemalt lugeda siit.

If on Põhjamaade juhtiv kahjukindlustusselts, kellel on Põhjamaades ja Baltikumis kokku üle 3,6 miljoni kliendi.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.