Kinnisvara

Fotod: Harjumaal on väga odavalt müüa heas seisus korter

Foto: osta.ee

Rubriiki toetab

Tallinnast mitte kuigi kaugel Harjumaal on oksjonile pandud korter, mille alghind on väga soodne.

Lääne-Harju vald müüb avalikul enampakkumisel kahetoalise korteri Harju-Ristil. Alghind on kõigest 10 000 eurot.

Korter asub vanema korterelamu esimesel korrusel ja paikneb hoone keskel. Pinda on korteris pisut üle 63 ruutmeetri. Elamispind koosneb esikust, pesuruumist (endine tualettruum), panipaigast, kahest toast, köögist ja nõudepesuruumist (endine vannituba), korteril on rõdu. Korter on ümber kohendatud vastamaks lasteaia vajadustele, mis ruumides vahepeal tegutses.

Võimalik kasutada keldrit, vaba parkimine elamu ümbruses. Korter on rahuldavas seisukorras, aknad on vahetatud ja siseruumide viimistlus aastaid tagasi renoveeritud. Uus omanik peab arvestama, et lisaks korteri hinnale tuleb teha kulutusi siseviimistluse kaasajastamisele.

Korteris on tsentraalne veevarustus ja kanalisatsioon, sooja vee varustus on elektriboileri baasil. Keskküte nelja korteri õlikatla baasil, soojuskandjaks vesi, küttekehad malmradiaatorid, ventilatsioon loomulik.

Majas on moodustatud korteriühistu. Hoone katusekate on osaliselt vahetatud. Samuti on korrastatud tehnosüsteemid, s.t elektrisüsteem on nõuetekohane ja paigaldatud on keskküte.

Vaata rohkem oksjonikeskkonnast osta.ee.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.