Hea hinnaga suure maatükiga talumaja ootab uut pererahvast

Fotod: KV.EE

Rubriiki toetab

Müügile on tulnud talumaja, millega saab kaasa hiiglasliku kinnistu. Eriti tore, et selle eest e küsita sugugi palju raha.

Viru-Nigula vallas Toomika külas on müüa vana palkmaja ühes saunaga, mille juurde kuulub hea lahmakas maatükk. Kõige selle eest soovitakse vaid 75 000 eurot.

Palkmaja on kuulutuse andmetel hästi säilinud, sest asub kõrgemal kohal. Seest vajab hoone siiski kapitaalremonti, suvitamiseks kõlbab vähenõudlikumale inimesele ehk ka praeguses seisukorras.

Majas on suur köök ja vana leivaahi, kus saab küpsetada maitsvat leiba või valmistada tõelist Itaalia pitsat. Kaks magamistuba on läbikäidavad ja väga suured. Esikus asub kasutamata ruum, millest saab teha vannitoa-WC. Võimalus on välja ehitada teine korrus.

Hetkel pole kinnistul kaevu, joogivett ega kanalisatsiooni. Saunamajja tuleb vesi krundi piiril olevast salvkaevust, kuhu koguneb põhjavesi.

Kinnistul on kaks katastrinumbrit :
90202:005:0430 Talu-ja põllumaa 4,94ha
90202:003:0300 Metsamaa 5.02 ha

Metsamaal on olemas metsamajandusplaan, hästi ligipääsetav avalikult teelt ja kõrvalkinnistutel raieõigused puuduvad. Mets on umbes 15aastane.

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.