G4S blogi

Mida kujutab endast uus G4S Nutivõti?

Enamasti omavad kõik suuremad ettevõtted hooneid või kohti, mis koosnevad paljudest erinevate ligipääsutasemetega ruumidest. Hotellid, jõusaalid ning suuremad kontorid on vaid mõned näited neist.

Neil juhtudel võib erinevate kiipkaartide ja võtmetega majandamine tüütuks muutuda. Seepärast ongi G4Sil valminud uus ja innovaatiline Nutivõti.

G4S Nutivõtme näol on tegu pilvepõhise teenusega, mis ühendab kõik süsteemis asuvad lukud üheks läbipääsusüsteemiks. Võtmesüsteemi haldaja annab läbipääsule reaalajas või hoopis ette läbipääsu, mis kehtib kas piiramatult või fikseeritud ajaraami sees.

Loa saaja saab seejärel registreerumislingiga e-kirja. Pärast G4S Nutivõtme äpi oma mobiiltelefoni paigaldamist ja registreerumist seotakse mobiiltelefon kindla kasutaja läbipääsuõigustega. 

Läbipääsu avamiseks on kasutajal vaja vaid seda, et Bluetoothiga mobiiltelefon temaga füüsiliselt kaasas oleks.

Tegu on väga sobiva lahendusega just suurtele asutustele, kus on kas klientidele või töötajatele vaja anda ligipääs kindlaks ajaks või kindlatele ruumidele. G4S Nutivõti sobib ka objektidele, kuhu püsiva internetiühendusega läbipääsusüsteemi rajamine on keerukas, näiteks ehitusplatsid. 

Ühtlasi saab Nutivõtit ühendada turnikeede, tõkkepuude, autoväravate ning vitriini- ja kapiustega. Isegi tabalukud kuuluvad Nutivõtme arsenali.

Kui objektil eksisteerib teine läbipääsusüsteem, on võimalik G4S Nutivõti sellega ühendada ning seda ilma ühtegi kaablit vedamata ega lukku vahetamata. Selleks tuleb olemasolevatele lukkudele paigaldada lisamoodulid. See käib kiirelt ja lihtsalt.

Nutivõtme rakendus uuendab end kogu aeg ise ning lubab anda piiramatu arvu ligipääsulubasid. Loe G4S Nutivõtme kohta lähemalt siit ja jäta oma võtmekimbuga hüvasti!

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.